טיול גיפים מסלול מעיינות בגולן

"אל המעין בגדי בגדי קטן אל המעיין…."

הגולן ידוע במעיינותיו הקסומים, אך איך מגיעים עם המשפחה והילדים הקטנים לאותם מקומות קסומים? כאן אנחנו  בטיול ג'יפים ברמת הגולן סוגרים את הפינה ולוקחים אתכם לחיק מעיינות בגולן. בעונת הרחצה מומלץ להביא בגד ים.

בואו איתי לטיול ג'יפים בגולן 

לכיוון הגבול הסורי דרך השטחים החקלאיים, מטעי התפוח, שזיף, נקטרינות ועוד….

בטיול ג'יפים בגולן נתצפת ונתרשם מהגבול, נמשיך דרומה לכיוון משולש הגבולות, ניתן לעצור בכרם הזיתים החדשני שלי (שמן זית משק הילמן) – אסביר לכם כחקלאי על שטח הגידול, אם תרצו ניתן לטעום את שמני הזית.

אחרי שחווינו את החקלאות, נמשיך אל הדובדבן שבקצפת אל המעין עיין אייה – על שם בחור חייל יקר מהמושב שלי שנפל בתאונת אימון באיזור שכה אהב וגדל בו…רמת הגולן.

טיול ג'יפים במעיינות הגולן
טיול ג'יפים בגולן מסלול מעיינות

במעיין יש נוף משגע לסוריה וירדן, מחזה ששווה לראות ולחוות, משם נמשיך אל מעיין עין פיק, גם הוא עם נוף משגע אך הפעם הנוף לכיוון הכינרת, נקנח עם תה ג'יפאים או פרי העונה, ניתן גם להגיע למעיינות אחרים כגון ג'וחדר, עין ידידיה ועוד..

נקודות יציאה למסלול: נוב, חיספין, אבני איתן

טיול ג'יפים  בדרום רמת הגולן -מעיינות בגולן

מסלול הנ"ל מומלץ לצאת לטיול ג'יפים של 3 שעות על מנת לדלג לפחות ב 2 מעיינות .

טיול ג'יפים ברמת הגולן – מסלול 3 שעות מעיינות בגולן:

נמשיך במסלול טיולי הג'יפים ברמת הגולן  ונסע בג'יפ אל ואדי אל- על, נרד רגלית כ – 200 מטר אל עומק הוואדי. שם יתגלה לנו פינת "גן עדן" מעיין חווי בין עצי האקליפטוס והצפצפה,

נעצור לשיכשוך במעיין ונחזור לג'יפ, נמשיך לנסוע לכיוון מאגר בני ישראל, מאגר מים יפיפה, נתרשם מהמאגר ונחזור לנקודת ההתחלה לרכבים.

אל תחכו לחופשה! הזמינו מראש טיול לשעה נוחה: 052-2983325

ניתן להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.