טיול ג'יפים בגולן בחורף

טיולי ג'יפים בגולן בחורף - החוויה משגעת

אם מזג האוויר קר, גשום או מעונן חלקית אז זה מצוין, זה הזמן לטיול ג'יפים ברמת הגולן וכששואלים ג'יפאי למה זה הזמן לטיולי ג'יפים בגולן בחורף?  אז התשובה תהיה כי עכשיו הגולן ירוק, הנחלים זורמים ואין חוויה גדולה מלחצות בג'יפ 4*4 נחל זורם.

טיולי ג'יפים בחורף ברמת הגולן

 חווית אקסטרים שאין דומה לה. זוהי התרגשות מדהימה לעבור ולצלוח שלולית בוץ ולראות את הנחלים זורמים לכנרת, לחצות את נחל זאכי, נחל סמק, נחל המגרסה, נחל אל על ונחל כנף למרגלות מושב רמות.

כיף גדול לראות את נוף הכנרת ולהשקיף אל עבר העיר טבריה, הר תבור וצפת ,מירון ומצוק הארבל מרמות. לטיול חורפי מאתגר ומהנה צריך לבוא לטיול משפחות לרמת הגולן, ינואר ,פברואר, מרץ חודשי החורף הקרים אין יפה מהחודשים הללו לטיולי שטח.

טיול ג'יפים בשלג
טיול ג'יפים בגולן בחורף עם טיולי ג'יפים קסם הטבע

אני מזמין אתכם לטיול בגולן בעקבות הפטריות שצומחות אחרי הגשם (זהירות לא קוטפים לבד בלי מי שמבין להבדיל בין פטריות רעילות ל פטריות למאכל), פריחת הרקפות בין הסלעים, נוריות, צבעוניים, החרדלים הכלנית האדומה.

היופי של הגולן עוצר נשימה בזמנים אלו, האדמה מתכסה בירוק ממש כמו אירופה. אז באים לצימר באחד ביישובים ברמת הגולן, אין צורך לנסוע אלינו אני אבוא לאסוף אתכם מהצימר לחוויה מגבשת. בטיול נעשה הפסקת תה צמחים מחמם.

בימי השלג מומלץ להזמין טיול ג'יפים ל- 3 שעות לנסיעה לכיוון השלג, ניסע בציר המים ליד תל סאקי, נחצה שלוליות רבות בדרך, נגיע לשלג ונבנה בובת איש שלג אמתית,  נצטלם וכמובן האחראיות שלכם גם לפתח שיהיה באמת תמונה לשיים גם על המקרר למזכרת.

אז עכשיו שהגולן יפה כול כך קחו פסק זמן מהמירוץ וקחו את המשפחה לזמן איכות, התנתקו מהנייד ובואו ל:

טיול ג'יפים בגולן

ניתן לשלב את הטיול עם אטרקציות בצפון שישלימו את החוויה. התייעצו איתנו ונשמח לעזור ולהמליץ על טיולי ג'יפים ברמת הגולן המתאימים לכול המשפחה, גם תינוק בכיסא בטיחות ייהנה מהחוויה.

לחברתנו טיולי ג'יפים קסם הטבע גם ג'יפים סגורים לפי בחירתכם כך שאם אתם לא בנויים לטיולים רגליים, תגיעו איתנו לעומק השטח ותיהנו מטיול ג'יפים מדהים עם חווית גולן בלתי נשכחת.
הזמן המושלם  להגיע לטיול ג'יפים בגולן בחורף עם טיולי ג'יפים קסם הטבע

טיול ג'יפים בשלג
טיול ג'יפים בשלג

מטיילים משתפים חוויות

תענוג של טיול ג'יפים בצפון – מומלץ בחום

היה לנו אחלה טיול ג'יפים בצפון עם רוני המדריך המקסים, הנחמד והסבלני. רוני לקח אותנו לטיול ג’יפים בשבילים נסתרים ומקסימים תוך מתן הסברים מרתקים על האזור וההיסטוריה שלו. נהנו מאוד!! מומלץ בחום!!

יעל
23 במאי 2021

טיול ג'יפים בדרום הגולן

נהננו מאוד מטיול ג'יפים  בדרום הגולן עם רוני במסלול כיפי ומרהיב ביופיו תוך הסברים מרתקים.
ביום חורפי ומעט גשום הייתה חוויה נהדרת לנו ולילדים..ממליצה בחום.

שרון שמש
23 במאי 2021

שדה חובה

נשמח לשמוע ממך על חוויית טיול הג'יפים שלנו

אל תחכו לחופשה! הזמינו מראש טיול לשעה נוחה: 052-2983325

ניתן להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.